KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Gouache 5506656
nr 550 6656
Dag Björn Hellsing
(f. 1923), Sverige
Gouache, 2st, signerade, djup: B Hellsing, 58x79
Dag Björn Hellsing, svensk bildkonstnär född 1923.
måndag 3 november 2008
kl 16:10:25
Dag Björn Hellsing
Läs mer om Dag Björn Hellsing
Gouache